Nasze wartości

MISJA

Misją AUTOSAN sp. z o.o. jest ciągłe dążenie do zaspokajania rosnących potrzeb operatorów transportu oraz odbiorców wojskowych na możliwie najwyższym poziomie poprzez dostarczanie im zgodnych z wymaganiami, bezpiecznych i przyjaznych środowisku naturalnemu pojazdów, wyprodukowanych w oparciu o najnowsze osiągnięcia techniki.


CEL

Celem działalności Spółki jest osiągnięcie znaczącej pozycji wśród krajowych producentów autobusów oraz realizacja działalności w zakresie produkcji wyrobów na potrzeby obronności i bezpieczeństwa Państwa.


MARKA

Bez żadnej przesady można powiedzieć, że AUTOSAN to marka, która „przewoziła Polskę”. Autobusy AUTOSAN poznało wiele pokoleń Polaków. Przez całe dekady woziły ich do pracy, szkoły, na wczasy i na urlopy. Dojeżdżały w każdy zakątek Polski, po asfalcie, po polnych drogach, w słońcu i w niepogodę. Obecnie AUTOSAN to nowoczesne rozwiązania techniczne i technologiczne, dbałość o ludzi i środowisko. Kluczowe wartości, którymi kieruje się marka stanowią: doświadczenie i dynamika, solidność i ekonomia. AUTOSAN jest kompetentny, przyjazny, godny zaufania i polski. To MARKA, na której można polegać.

 

ZNAK FIRMOWY - „FABRYCZNY” BOCIAN

Logotyp fabryki AUTOSAN to stylizowany bocian. Nie jest to przypadek ani wizja grafika: połączenie polskiej fabryki autobusów i bociana, ptaka, który jest jednym z symboli Polski ma swoje uwarunkowanie historyczne. W połowie ubiegłego stulecia bociany upodobały sobie komin zabudowań fabrycznych i uwiły na nim gniazdo. Od tamtej pory kolejne pokolenia tych pięknych ptaków przylatują do Sanoka i osiedlają się w pobliżu hal produkcyjnych.

Już pierwszy znak graficzny Sanockiej Fabryki Autobusów AUTOSAN, zaprojektowany przez jej pracownika, słynnego polskiego artystę malarza Zdzisława Beksińskiego zawierał symbol bocianiego skrzydła. Kolejne logotypy, z aktualnym włącznie, symbolizują bociana w locie.

Bocian wziął fabrykę „pod swoje opiekuńcze skrzydła”.
 

                            

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące
naszej firmy - wpisz swój adres email.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest AUTOSAN sp. z o.o. z siedzibą w Sanoku, ul. Lipińskiego 109, 38-500 Sanok. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji korzystania z Newslettera, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji usługi dostarczania Newslettera. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: iod@autosan.pl.